Leave your phone number, and we will call you back
within 10 minutes:

Prefix
Numer

Залиште свій номер телефону, і ми вам передзвонимо
протягом 10 хвилин:

Prefix
Numer

Оставьте свой номер телефона, и мы перезвоним вам
в течение 10 минут:

Prefix
Numer

Zostaw numer telefonu, a my oddzwonimy
w ciągu 10 minut:

Prefix
Numer

Farmer

Wysokie zarobki
Miejsce zatrudnienia: Mosina i okolice

Obowiązki:

  • Prace gospodarcze na fermie indyka
  • Czyszczenie inkubatorów
  • Przenoszenie indyków z inkubatorów
  • Monitorowanie dostępności żywności i wody

Grafik Pracy:

  • Zmiany dzienne i nocne
  • w ciągu dnia są dwie przerwy,
  • Praca w zespole, w gronie ukraińskich i rosyjskojęzycznych kolegów,
  • Praca w trybie temperaturowym: +15/+25 C

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie
  • zakwaterowanie w pracowniczym hostelu / domach prywatnych / apartamentach – .
  • W pokoju – 2-4 osoby, ze wszystkimi wygodami. Pary mieszkają osobno lub razem (2 pary w jednym pokoju). W pobliżu wszystkie udogodnienia: sklepy (Biedronka, Lidl, Netto, POLOmarket, PEPCO), banki i bankomaty, park, szkoła, przedszkola i place zabaw, przystanki autobusowe
  • zapewniamy transport do pracy
  • Zapewnione są wszystkie niezbędne ubrania robocze i obuwie.
  • Odbiór z dworca pkp/pks po wcześniejszym uzgodnieniu
  • tylko legalne zatrudnienie.

Wymagania:

  • dokumenty: ważny paszport i dokument legalizujący pobyt w Polsce (wiza ,ruch bezwizowy, paszport, karta pobytu);
  • dokumenty: książeczka zdrowia (można rozpocząć pracę tylko z książeczką zdrowia), jeśli nie posiadasz własnej, pomagamy w produkcji,
  • brak problemów zdrowotnych;
  • język polski: opcjonalnie;
  • doświadczenie zawodowe: doświadczenie na fermie drobiu mile widziane, ale nie wymagane (wszystko pokażemy i nauczymy).