Leave your phone number, and we will call you back
within 10 minutes:

Prefix
Numer

Залиште свій номер телефону, і ми вам передзвонимо
протягом 10 хвилин:

Prefix
Numer

Оставьте свой номер телефона, и мы перезвоним вам
в течение 10 минут:

Prefix
Numer

Zostaw numer telefonu, a my oddzwonimy
w ciągu 10 minut:

Prefix
Numer

Ładowacz nieczystości stałych

Wysokie zarobki
Miejsce zatrudnienia: Kalisz / Ostrów Wielkopolski

Obowiązki:

  • Podstawiać kontenery na śmieci do ciężarówki przewożącej odpady i posiadającej automatyczny załadunek kontenera, opróżniony już kontener należy odstawić z powrotem na miejsce,
  • Jeździć z kierowcą śmieciarki

Grafik pracy:

  • Praca tylko na zmiany dzienne
  • w ciągu dnia są dwie przerwy,
  • Praca w zgranym zespole,

Oferujemy:

  • noclegi w pracowniczym hostelu / domach prywatnych / apartamentach – w Kaliszu
  • W pokoju – 2-3 osoby, ze wszystkimi wygodami. W pobliżu wszelkie udogodnienia: sklepy (Biedronka, Lidl, Netto, POLOmarket, PEPCO), banki i bankomaty, przystanki autobusowe,
  • dojazdy do/z pracy
  • zapewniona jest wszelka niezbędna odzież robocza i obuwie (letnie i zimowe),
  • Odbiór z dworca pkp/pks po wcześniejszym uzgodnieniu
  • tylko legalne zatrudnienie.

Wymagania:

  • dokumenty: ważny paszport i dokument legalizujący pobyt w Polsce (wiza ,ruch bezwizowy, paszport, karta pobytu);
  • bez problemów zdrowotnych (najlepiej bez złych nawyków);
  • język polski: opcjonalnie;
  • Doświadczenie: niewymagane.